BYT 2+1 S GARÁŽÍ


Nabízíme Vám k prodeji pěkný byt 2+1 v osobním vlastnictví o výměře 55,8 m2 v obci Nížkovice. Byt se nachází ve 3. NP cihlového bytového domu o 6 bytových jednotkách. Dům má novou střechu a balkóny, vyměněné stupačky a rozvody vody. Nabízený byt prošel v posledních letech kompletní rekonstrukcí – plastová okna, zděné jádro,dlažba, obklady, vybavení koupelny, nová kuchyňská linka, výměna kotle, nové vchodové dveře... Vytápění je řešeno vlastním plynovým kotlem. Součástí prodeje bytu je i garáž umístěná v uzavřeném dvoře, který je k dispozici všem obyvatelům bytového domu. Zejména v letních měsících je zde možnost příjemného posezení. K bytu dále náleží sklepní kóje a dřevník. Nížkovice jsou obcí s přibližně 700 obyvateli ve vzdálenosti cca 5 km od Slavkova u Brna a cca 25 km od Brna, s velmi dobrou dostupností autem i hromadnou dopravou. Nachází se zde základní škola, mateřská škola, pošta i dobře vybavený obchod. Jedná se o velmi pěknou lokalitu, kde je blízko do města i do přírody. V okolí se nachází vyhledávaná ekofarma Jalový dvůr a celá řada cyklostezek. Jedná se o ideální místo pro rodinu s malými dětmi. Uvolnění bytu je možné po domluvě, jednáte přímo s majitelem, neplatíte tedy žádnou provizi realitní kanceláři.RK nevolat!
1950000,- Kč
Byt 2+1 s garáží

Telefonní číslo v případě zájmu volejte 736727909
Kontakt na SKYPE můžete mě kontaktovat přes SKYPE - přezdívka Moveli
Kontakt na SKYPE podán 9.1.2019 kategorie Byty - ostatní  region Celá ČR

Odpově%d na inzerát ODPOVĚDĚT
Byt 2+1 s garáží
Byt 2+1 s garáží
Byt 2+1 s garáží
Byt 2+1 s garáží

Právě prohlížíte rubriku Byt 2+1 s garáží - prodávám, nabízím (Celá ČR) inzerce zdarma, bazar - prodej č.57384. Pokud jste nenašli co jste potřebovali, zkuste se podívat do nadřazené rubriky.
Profi elektronika |  Levný nábytek |  Metalové oblečení |  Sportovní, fitness oblečení |  Pyrotechnika Ostrava |  Luxusní spodní prádlo |  Hry na PC, PSP, XBOX, WII |  Obchodní dům