PRONAJMU NOVOSTAVBU 1+KK BRNO, U LESKAVY


Pronajmu Bez RK nadstandardní novostavbu 1+kk v novém rezidenčním areálu Brno - Leskava. V těsné blízkosti centra a zároveň pár kroků do přírody. 4.p /5. CP bytu: 43.m2. Byt je orientovaný na Z, a jako jeden z mála na Leskavě do klidné části a zeleně. Moderní, mimořádně energeticky úsporný, se sníženými náklady na topení. Výhodou je jeho řešení, opticky je kuchyně oddělená od obývacího pokoje. V chodbě i koupelně německá keramická dlažba s podlahovým vytápěním, jinak plovoucí podlaha. Vlastní měřiče tepla, vody, elektřiny, termostat. TV rozvody, přípojky na telefon, internet. Bezpečnostní zámky od domu, vstup na kódy. Celý dům i byt je bezbariérový ! Společné prostory v domě jsou široké a dobře prosvětlené. V blízkosti nové nákupní centrum Campus Sguare, univerzitní kampus, nemocnice, sportoviště... Celková výborná sociální vybavenost. Výborná dopravní dostupnost do středu města ( 8.min ) a kamkoli ve městě. Bezproblémový a rychlý výjezd na dálnici. Pro slušný pár, nebo 1.osobu, nekuřáky, bez zvířat. Volné od 1.6.2019, nebo dle dohody. Možno dlouhodobě. Cena: 10700 + 1800,- vyúčtovatelné služby. Nabídka přímo od majitele, neplatíte Rk. Neposílejte SMS ani email, volejte prosím.
10300,- Kč
Pronajmu novostavbu 1+kk Brno, U Leskavy

Telefonní číslo v případě zájmu volejte 777769903
Kontakt na SKYPE podán 11.5.2019 kategorie Byty malý (do 50m2)  region Brno-město

ODPOVĚDĚT
Pronajmu novostavbu 1+kk Brno, U Leskavy
Pronajmu novostavbu 1+kk Brno, U Leskavy
Pronajmu novostavbu 1+kk Brno, U Leskavy
Pronajmu novostavbu 1+kk Brno, U Leskavy

Právě prohlížíte rubriku Pronajmu novostavbu 1+kk Brno, U Leskavy - prodávám, nabízím (Brno-město) inzerce zdarma, bazar - prodej č.57734. Pokud jste nenašli co jste potřebovali, zkuste se podívat do nadřazené rubriky.
Profi elektronika |  Levný nábytek |  Metalové oblečení |  Sportovní, fitness oblečení |  Pyrotechnika Ostrava |  Luxusní spodní prádlo |  Hry na PC, PSP, XBOX, WII |  Obchodní dům