< ZpětStránka [0/0] - BICÍ 

Bubeník hledá kapelu

Ahoj, jsem od Kutné Hory bubeník 27 let. Dlouho jsem nehrál ale hudba chudba chybí a tak hledám začínající rokovou kapelu, s kterou bych se opět dostal do formy a začal i vystupovat. Není problém dojíždět i na zkoušky někam dál, vše je o domluvě :) Těšim se na odpovědi.
TEL: 737 855 065    

Hledáme bubenika do Black metalové formace Carnal

Awe všichni. .Hledáme zapáleného bicmena pro hraní do naši black metalové formace Carnal.Nejsme žádni začátečníci.Kontaktujte mně na tel.:702684693 Rado. Múžeme poslat na mail nahravku skladby Necronomicon.
TEL: 702684693     SKYPE: r.zemancik    

HLEDÁME BUBENÍKA DO FOLK-ROCKOVÉ KAPELY

Hledáme schopného bubeníka(ne začátečníka!) z Břeclavska, Brněnska nebo Znojemska do zavedené a fungující folk-rockové kapely z Břeclavska(vlastní tvorba, vlastní zkušebna s aparaturou, koncerty, festivaly, kluby, vlastní akce, studiová práce, CD atd. ), který by byl schopný se rychle zapojit a „nasednout do rozjetého vlaku“. V případě zájmu nás kontaktujte.
TEL: 737079405    

Hledáme bubeníka do folk-rockové kapely

Hledáme schopného bubeníka(ne začátečníka!) z Břeclavska, Brněnska nebo Znojemska do zavedené a fungující folk-rockové kapely z Břeclavska(vlastní tvorba, vlastní zkušebna s aparaturou, koncerty, festivaly, kluby, vlastní akce, studiová práce, CD atd. ), který by byl schopný se rychle zapojit a „nasednout do rozjetého vlaku“. V případě zájmu nás kontaktujte na richard. batka@seznam. cz, +420 737 0 ...
TEL: 737079405    

< ZpětStránka [0/0] - BICÍ