< ZpětStránka [0/0] - ÚKLIDOVÉ SLUŽBY 

Nabízím služby hospodyně,chůvy v libereckém kraji

Nemáte čas uklízet nebo se chcete raději věnovat svým koníčkům či práci?Ráda Vám pomohu.Nabízím jednorázové nebo pravidelné úklidy domácnosti,rodinných domků,kanceláří,penziónu,panelových domů a jiných prostor.Nabízím dlouholeté zkušenosti jako hospodyně v domácnosti,cca 15 let,mám i praxi s úklidem diskotéky,ordinace,vlastním pečovatelský certifikát.Samozřejmostí je utírání prachu,luxování a vytí ...
TEL: 602889072    

Hledám úklid bytu,domu,hlídání dětí.

Nabízím dlouholeté zkušenosti s těmito činnostmi,cca 15 let,vlastním pečovatelský certifikát,možno i výpomoc seniorům-nákupy,doprovod k lékaři,venčení Vašich mazlíčků apod.Mám i praxi s úklidem diskotéky,penzionu a kanceláří.Úklid či hlídání možno nárazově či pravidelně.Spolehlivá,pečlivá,reference mohu dodat.JBC,LBC a okolí.
TEL: 602889072     WWW: Více na WWW    

Opravy a úpravy oděvů v Praze

Krejčovství v Praze nabízí úpravy a opravy oděvů , zakázkové šití oděvy , Svatební šaty půjčovna .
TEL: 420775928416     WWW: Více na WWW    

Uklid domů a bytů

Nabízím úklid bytů a domů.Praxi mám i ve špičkových hotelých.Pro větší nemovitost mám i kolegyni .Mohu poslat i životopis.
TEL: 732 456 704    

postarám se o pravidelný úklid

Vaší domácnosti. Jsem spolehlivá, pečlivá. Mám letité zkušenosti. Vyperu, vyžehlím, vyvenčím malého pejska, umyju okna, převléknu postele, postarám se i zahradu, pohlídám děti, . . . vše dle vašich představ.
TEL: 739219637    

< ZpětStránka [0/0] - ÚKLIDOVÉ SLUŽBY