ANHYDRITOVÉ A CEMENTOVÉ PODLAHY, PODLAHOVÉ TOPENÍ


Provádíme kompletní rešení podlahy. Realizace anhydritových, cementových litých podlah, podlahového topení elektrického i vodního vcetne izolací tepelných i krocejových po celé CR. NOVE provádíme i dodání elektrokotle, nebo tepelného cerpadla vcetne pripojení do el. síte a napojení do topné soustavy. Pokládku finální krytiny, dlažby, plovoucí podlahy, vinylu + samonivelacní sterku. Anhydritové podlahy jsou stále technicky nejvyspelejší generaci podlahové hmoty. Mají velkou pevnost v tahu za ohybu, kterou klasickým poterovým betonem nikdy nedocílíte. Díky svým vlastnostem se nejvíce používají pro podlahy s podlahovým topením, kde dokonale obklopí trubky podlahového vytápení, nebo kabely el. podlahového vytápení. Dále se anhydrit používá pro podlahy s tepelnou izolací bez podlahového vytápení, nebo pro vyrovnání stávající podlahy. Vyniká svou pevností a tepelnou vodivostí, kde zdaleka predcí betonovou podlahu. Anhydritová podlaha se provádí s rovinností 2mm/2m. Díky své pevnosti v tahu za ohybu se nemusí aplikovat v takové tlouštce jako betonová podlaha, tudíž se tolik nemusí zatežovat stropy, nebo konstrukce objektu. Kompletní skladba podlahy se skládá: izolace, nebo krocejová izolace v patre + elektrické podlahové topení, nebo vodní podlahové topení + Anhydrit. Nabídku anhydritové podlahy Vám rádi vytvoríme po vyplnení formuláre na Našich www stránkách: http://www.anhydrit-podlaha.cz Nebo nás kontaktujte pomocí: Emailu: info@anhydrit-podlaha.cz Telefonu: +420 777 013 768. Provádíme: - realizace anhydritových litých podlah - realizace cementových litých podlah - dodání a pokládku tepelné a krocejové izolace: polystyren, vata, penobeton - dodání a montáž podlahového topení, jak vodního tak i elektrického - kompletní skladba podlahy = izolace, podlahové topení, anhydrit se zárukou na dodaný materiál 5 let - Dodání elektrokotle, nebo tepelného cerpadla vcetne pripojení do el. Síte a napojení do topné soustavy - Pokládku finální krytiny, dlažby, plovoucí podlahy, vinylu + samonivelacní sterku. - Zakázky realizujeme po celé CR.
Anhydritové a cementové podlahy, podlahové topení

Telefonní číslo v případě zájmu volejte 777013768
www odkaz bližší informace na http://www.anhydrit-podlaha.cz
Kontakt na SKYPE podán 31/05/2024 kategorie Ostatní - doplnky  region Kolín

ODPOVĚDĚT
Anhydritové a cementové podlahy, podlahové topení
Anhydritové a cementové podlahy, podlahové topení
Anhydritové a cementové podlahy, podlahové topení

Právě prohlížíte rubriku Anhydritové a cementové podlahy, podlahové topení - prodávám, nabízím (Kolín) inzerce zdarma, bazar - prodej c.73171. Pokud jste nenašli co jste potřebovali, zkuste se podívat do nadřazené rubriky.
ATAKT.CZ - Metalové oblečení | ATAKT.SK - Metalové oblečenie | Boty STEEL | Boty / Glády | Metalová trička | Nášivky | Nášivky na bundu | Kšiltovky, čepice | Motorkářská trička