KAMERA DO AUTA NAHRÁVKA JE IDEÁLNÍM ŘEŠENÍM NEHOD


Kamera je pro ty, kteří se chtějí za nízkou cenu pojistit proti případným komplikacím, které mohou potkat každého řidiče. Tuto kameru ale využijete nejen jako svědka dopravních nehod. Využití i ve formě učení a zdokonalování začínajících řidičů, kteří po shlédnutí mohou odstranit chyby, kterých se při svých prvních jízdách dopustili. NÁVOD V AJ. Stejně tak vám může tato kamera poskytnout spoustu zábavy a připomenutí starých vzpomínek. Zejména pokud jedete na dovolenou nebo někam na výlet a chcete si uchovat vzpomínky. Navíc si s videokamerou můžete natočit zajímavé zážitky přímo za jízdy, aniž byste museli zastavovat nebo složitě hledat, kam jste kameru odložili. Díky tomu snadno identifikujete auto případného silničního piráta. V případě zaplnění paměti začne palubní kamera přemazávat nejstarší nahraný záznam. Záruka na funkčnost při převzetí = super cena. Použitá 3x takže vyzkoušená. POŠTOVNÉ 141KČ. Platba při převzetí s poštovným 480Kč. Pište email nebo SMS ozvu se. DOBÍRKA MOŽNÁ.
339,- Kč
Kamera do auta nahrávka je ideálním řešením nehod

Telefonní číslo v případě zájmu volejte 797813909
Kontakt na SKYPE podán 1.11.2019 kategorie Ostatní - náhradní díly  region Hradec Králové

ODPOVĚDĚT
Kamera do auta nahrávka je ideálním řešením nehod
Kamera do auta nahrávka je ideálním řešením nehod
Kamera do auta nahrávka je ideálním řešením nehod

Právě prohlížíte rubriku Kamera do auta nahrávka je ideálním řešením nehod - prodávám, nabízím (Hradec Králové) inzerce zdarma, bazar - prodej č.58213. Pokud jste nenašli co jste potřebovali, zkuste se podívat do nadřazené rubriky.
Profi elektronika |  Levný nábytek |  Metalové oblečení |  Sportovní, fitness oblečení |  Pyrotechnika Ostrava |  Luxusní spodní prádlo |  Hry na PC, PSP, XBOX, WII |  Obchodní dům