VLASTNÍ DŮM PRO KAŽDÉHO I NA SPLÁTKY BEZ HYPOTÉKY


Dobrý den, Sníte o vlastním domu, ale nemáte dost peněz a neprošli jste hypotékou? Projekt Bydlení na splátky zajistí zajímavý dům ve vybrané lokalitě ČR i SR pro každého, i když máte exekuci, nebo insolvenci. Dům pro vás koupíme již od 300.000 Kč a prodáme vám ho za hotové, nebo na splátky formou nájmu. Vy uhradíte akontaci 20% a platíte splátky do 10.000 Kč měsíčně. Po dobu splácení dům vlastníme a až ho doplatíte, dům převedeme na vás, ale od začátku vás bereme jako majitele domu a vy si ho opravujete a hýčkáte, jako vlastní. Like nám dejte na http://www.facebook.com/bydleninasplat a stránky připravujeme na http://www.bydleninasplatky.eu. Poptávky posílejte na email: registrace@tradecon.cz, pro více info volejte na tel: 775855692. A u nás získáte nejen dům na splátky, ale také vám poradíme jak mít dům zdarma a ještě získáte další bonusy jako tablet, dovolená, členství v klubu investorů a další. Tak neváhejte a volejte nebo pište, každý má šanci.
300000,- Kč
Vlastní dům pro každého i na splátky bez hypotéky

Telefonní číslo v případě zájmu volejte 775855692
Kontakt na SKYPE můžete mě kontaktovat přes SKYPE - přezdívka tradeconsro
www odkaz bližší informace na http://www.bydleninasplatky.eu
Kontakt na SKYPE podán 10.9.2019 kategorie Domy ostatní  region Praha

ODPOVĚDĚT
Vlastní dům pro každého i na splátky bez hypotéky
Vlastní dům pro každého i na splátky bez hypotéky

Právě prohlížíte rubriku Vlastní dům pro každého i na splátky bez hypotéky - prodávám, nabízím (Praha) inzerce zdarma, bazar - prodej č.58057. Pokud jste nenašli co jste potřebovali, zkuste se podívat do nadřazené rubriky.
Profi elektronika |  Levný nábytek |  Metalové oblečení |  Sportovní, fitness oblečení |  Pyrotechnika Ostrava |  Luxusní spodní prádlo |  Hry na PC, PSP, XBOX, WII |  Obchodní dům