ZAKRSLÍ BERÁNCI MINILOP S VP


Chovatelská stanice nabízí krásná, vymazlená mláďátka zakrslého mini beránka (MINILOP) s výpisem předků VP a rodným listem (birth certificate). Váhově nejmenší beránek, rodiče našich mláďátek mají v dospělosti do 1,3 kg MAX. Předci import z Velké Británie (UK) a Německa (DE). Plemeno typické malým, zakrslým vzrůstem, kompaktní stavbou těla, kulatou hlavičkou, s hustou a jemnou srstí plyšové hračky. Stáří králíčků je 8 týdnů. Fotogalerie všech mláďátek (cca 10 ks mláďátek) se zobrazí po otevření následujícího odkazu: https://zakrslikralicci4.webnode.cz/zakrsliberanciminilop/ Rezervace pouhým zamluvením. Ceny většiny 1000 Kč, siam zbarvení 2000 Kč. Jsou chované uvnitř v domě, krotke, mazlive, zvykle na ruku, nošení, na pravidelný kontakt s člověkem i dětmi. Vymazlené od dětí. Jsou naučená používat králičí wc a pít z kuličkové napáječky. Pravidelně preventivně proléčována proti kokcidioze. Dostanou do nového domova výpis předků + rodný list, balíček krmení do začátku, novým majitelům nabízíme chovatelský servis, přidáváme písemné rady do začátku. ODBĚR je možný pouze osobní u nás. Zvířecí dopravou nezasíláme. Volejte a pište SMS na tel.číslo 774 056 727 kdykoliv. Platí do smazání.
1000,- Kč
Zakrslí beránci Minilop s VP

Telefonní číslo v případě zájmu volejte 774056727
www odkaz bližší informace na https://zakrslikralicci4.webnode.cz/zakrsliberanciminilop/
Kontakt na SKYPE podán 19.9.2022 kategorie Hlodavci  region Olomouc

ODPOVĚDĚT
Zakrslí beránci Minilop s VP
Zakrslí beránci Minilop s VP
Zakrslí beránci Minilop s VP
Zakrslí beránci Minilop s VP
Zakrslí beránci Minilop s VP
Zakrslí beránci Minilop s VP

Právě prohlížíte rubriku Zakrslí beránci Minilop s VP - prodávám, nabízím (Olomouc) inzerce zdarma, bazar - prodej č.61841. Pokud jste nenašli co jste potřebovali, zkuste se podívat do nadřazené rubriky.
Profi elektronika |  Levný nábytek |  Metalové oblečení |  Sportovní, fitness oblečení |  Pyrotechnika Ostrava |  Luxusní spodní prádlo |  Hry na PC, PSP, XBOX, WII |  Obchodní dům