< ZpětStránka [0/1] - PTÁCIDalší >
Černé

Černé Korela s vejci na prodej

3 levice Máme 4 mladé cockatiels s vejci fress fetil připraveni opustit tam nové domy Všichni ptáci jedí a pijí na vlastní pěst Nejedná se o ruční zkroucení, ale jsou zvyklí na kontakt a budou v ideálním věku zkrotit Všichni cockatiels ale albín je Pokud má někdo nějaké otázky, kontaktujte nás

prodám ptactvo

Prodám samičky Alexandr malý - 3 samice barva zelená , Papoušek zpěvavý- samice 1 ks , Rosela pestrá - 3 samice , Korela - 3 samice šedé cena dohodou- Vhodný jako vánoční dárek
TEL: 606889197    

Vánoční

Vánoční červený papoušek papoušci

Mám mužské a ženské červený papoušek papoušci Tyto papoušci jsou ručně vzneseny a jsou velmi přátelský s dětmi a dobře vychovaný a bude dobrý společník pro celou rodinu. Kontaktujte nás pro bližší informace a obrázky
TEL: 606613485    

Zlaté

Zlaté a Modré Papoušek Papoušci

Máme k dispozici ty nejlepší a dobře trénovaný modré a zlaté papoušci papoušek připravené k vpuštěn do svých nových domovů. naši ptáci jsou naprosto zdravá, a přijde spolu s jejich zdravotními papíry, veterinární osvědčení a jejich klecí. Prosím, kontaktujte pro více informací. moje e-mailová adresa je(LucieMaturova43@seznam.cz)

zdravé a dobře vyškolených papoušci.

Chci k prodeji některé z mých ptáků plně očkovaná a nejlepší zdraví. Ara: - Modrá a zlatá, zelená křídla, Sacarlet ara dospělý DNA sexing párů / chov a ruční krmení mláďat k dispozici. Kakadu: - Sulpher chocholatý, Moluccan kakadu, větší Sulpher Cackatoo, deštník kakadu, DNA sexing páry / chovných párů & mláďata ruční krmení k dispozici. kontaktujte nás pro více informací.
TEL: 0602119630    

samice

samice Agapornis papoušci pro prodej

samice Agapornis papoušci pro prodej ,Oni které si rády hrají s dětmi a některých dalších zvířat doma, budou zasílány všechny své doklady a některých herních hraček Pro více informací kontaktujte (Spinar-Michal@seznam.cz)
TEL: 776765650    

Samec

Samec a samice Agapornis papoušci pro prodej

Samec a samice Agapornis papoušci pro prodej ,Oni které si rády hrají s dětmi a některých dalších zvířat doma, budou zasílány všechny své doklady a některých herních hraček Pro více informací kontaktujte (Spinar-Michal@seznam.cz)
TEL: 776765650    

zako

prodam papousek zako 3lety samec mozno s velkou kleci

koupím

Koupím rozelu pennant, samce. . spěchá. Do 1000kč
WWW: Více na WWW    

pap.horský,křep.harlekýn

Z rodinných důvodů nabízím k prodeji chov. pár pap. kouřový 2000/pár 2 páry křepelka harlekýn 700/pár
TEL: 721628000    

Papoušek

Papoušek senegalský a Žako

obojí nádherně ochočená mláďata, nyní k odběru. Navíc neuletí, ráda např. chodí na prst i rameno, vůbec neškrábou, pusinkují atd. Možno i s vhodnou klecí. Případné dotazy - nutno jen volat. T: 777950670.
TEL: 777950670    

KAKARIKY ČERVENOČELÝ

Prodám kakariky červenočelý 2011 samec i samice (od stejných rodičů). Oba jsou z venkovní voliéry, tedy spíše do chovu než jako domácí mazlíček, ale po odchovu mladých je možné koupit ptáčka k ochočení. Jsou to milí papoušci. Nejsou hluční-jejich hlas připomíná mečení kozy. Díky své pověstné zvědavosti se rychle ochočí.
TEL: 739219637    

Lihen pro drubež

Prodam novou lihen pro drubez na 60ks vajec, cena 3150kc, tel. 733 483 672 , lihen poslu na dobirku a s navodem, postupen i se zarukou. www. levnelihne. cz
TEL: 0949277995    

< ZpětStránka [0/1] - PTÁCIDalší >